Tarcza tnąca do krojenia w plastry DF5 | Bartscher 120332 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 120332 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | DF5 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 206 mm |
| Głębokość | 206 mm |
| Wysokość | 35 mm |
| Waga | 0.56 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.