Tarcza tnąca DQ8 | Bartscher 120334 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 120334 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | DQ8 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 205 mm |
| Głębokość | 205 mm |
| Wysokość | 35 mm |
| Waga | 0.68 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.