Taboret grzewczy G-WB 1K1250 XL | Bartscher 1051603 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 1051603 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | G-WB 1K1250 XL |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, żeliwo |
| Szerokość | 590 mm |
| Głębokość | 680 mm |
| Wysokość | 820 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 12.5 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 1 |
| Waga | 31.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.