Taboret grzewczy G-WB 1K1250 | Bartscher 1051503 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 1051503 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | G-WB 1K1250 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, żeliwo |
| Szerokość | 660 mm |
| Głębokość | 590 mm |
| Wysokość | 520 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 12.5 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 1 |
| Waga | 28.60 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.