Taboret grzewczy G-2KB 1K700 | Bartscher 1051403 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 1051403 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | G-2KB 1K700 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, żeliwo |
| Szerokość | 450 mm |
| Głębokość | 475 mm |
| Wysokość | 500 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 7 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 1 |
| Waga | 20.20 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.