Taboret gazowy Kitchen Line XL Wariant podstawowy | Hendi 147276
dodaj do przechowalni
147276
Opis
| Numer katalogowy | 147276 |
|---|---|
| Producent | Hendi |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 580 mm |
| Głębokość | 650 mm |
| Wysokość | 400 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 10.8 kW |
| Rodzaj gazu | Propan-Butan |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 1 |
| Waga | 17.00 kg |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.