Taboret gazowy 1K1050 10,5 kW – propan | Bartscher 1054603 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 1054603 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 410 mm |
| Głębokość | 540 mm |
| Wysokość | 180 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 10.5 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 1 |
| Waga | 4.80 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.