Taboret gazowy 1-palnikowy 6,8 kW | Bartscher 1054513 B
dodaj do przechowalni
Opis
Taboret gazowy 1-palnikowy marki Bartscher to urządzenie grzewcze przeznaczone dla firm cateringowych organizujących eventy na świeżym powietrzu. Stosunkowo małe gabaryty urządzenia sprawiają, że jest łatwe w transporcie. Mocny palnik zastosowany w urządzeniu gwarantuje doskonałe efekty gotowania na wolnym powietrzu.
Materiał wykonania
Taboret gazowy Bartscher został wykonany ze stali nierdzewnej 18/10, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwy w zachowaniu czystości.
Stal nierdzewna 18/10 charakteryzuje się odpornością na kwaśny odczyn potraw oraz ocet – zawartość niklu niweluje uszkodzenia stali wynikające z przypadkowego rozlania artykułów spożywczych.
Wyjątkowo wytrzymała stal nierdzewna zastosowana do produkcji taboretu gazowego gwarantuje nośność aż do 50 kg.
Funkcjonalność
Urządzenie grzewcze zostało wyposażone w niezbędne elementy bezpieczeństwa:
- Zabezpieczenie zapłonu,
- Zapłon Piezo.
Wielkość pola grzewczego: 230-450 mm.
Taboret gazowy przeznaczony wyłącznie do użytku na zewnątrz.
Dodatkowe informacje:
- Długość węża: 1,5 m,
- Dysze do gazy ziemnego G20 (50 mbar) w zestawie,
- Gumowe stopki,
- Wymagany reduktor ciśnienia maks. 50 mbarów.
| Numer katalogowy | 1054513 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | G-1KB 1K680 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, żeliwo |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 445 mm |
| Wysokość | 400 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 6.8 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 1 |
| Waga | 15.30 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.