Taboret elektryczny 1-płytowy 3,5 kW | Bartscher 105343 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 105343 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 500 mm |
| Głębokość | 500 mm |
| Wysokość | 520 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 3.5 kW |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 1 |
| Piekarnik | Nie |
| Podstawa | Nie |
| Waga | 16.40 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.