Szczypce do tostów | Bartscher A151301 B
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce do tostów Bartscher to niezastąpione akcesorium, jakiego nie może zabraknąć w lokalu serwującego tosty z opiekacza. Są skonstruowane w taki sposób, że pozwalają bezpiecznie, za pomocą jednej ręki wyjmować gorące tosty lub je obracać.
Są wykonane ze stali nierdzewnej, która zapewnia ich długą żywotność i pozwala na łatwe czyszczenie.
| Numer katalogowy | A151301 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 101 mm |
| Głębokość | 340 mm |
| Wysokość | 70 mm |
| Waga | 0.24 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.