Szatkownica do warzyw GMS601 | Bartscher 120327 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 120327 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | GMS601 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | aluminium, stal nierdzewna |
| Szerokość | 290 mm |
| Głębokość | 530 mm |
| Wysokość | 515 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Moc elektryczna | 617 W |
| Waga | 18.25 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.