Szatkownica do warzyw GMS580 | Bartscher 120328 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 120328 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | aluminium, stal nierdzewna |
| Szerokość | 280 mm |
| Głębokość | 490 mm |
| Wysokość | 530 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 580 W |
| Waga | 18.25 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.