Szafa piekarnicza chłodnicza 1-drzwiowa 235 l ze stali nierdzewnej | Bartscher 700830 B
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa piekarnicza Bartscher
Szafa piekarnicza o pojemności 235 l przeznaczona jest do chłodzenia wstępnie przygotowanych ciast, tortów, chlebów i bułek. Urządzenie sprawdzi się w piekarni, cukierni, kawiarni czy hotelowej kuchni.
Wykonanie
Szafa Bartscher wykonana jest ze stali nierdzewnej. Posiada 1 samozamykające drzwi skrzydłowe. Kierunek otwierania drzwi można zmieniać. Urządzenie jest dobrze izolowane. Do izolacji wykorzystano 85 mm C5H10 (cyklopentan). Urządzenie pracuje ciszej i pobiera mniej energii elektrycznej. Wśród elementów wartych wyróżnienia, posiada:
- 10 prowadnic 600x400 mm z odstępami 75 mm,
- wyświetlacz cyfrowy,
- oświetlenie wewnętrzne,
- sterowanie dotykowe.
Chłodzenie
Szafa piekarnicza Bartscher chłodzi w zakresie temperatur 2 °C do 8 °C. Urządzenie posiada termostat. Chłodzenie jest statyczne, a regulacja bezstopniowa. Czynnik chłodniczy R600a charakteryzuje się minimalnym stopniem oddziaływania na środowisko naturalne oraz bezpieczeństwem użytkowania. Urządzenie ma klasę klimatyczną 4 i klasę wydajności energetycznej C. Zużywa 358 kWh energii elektrycznej na rok.
Aby ułatwić pracę z urządzeniem, producent zastosował funkcję automatycznego odmrażania. Dzięki temu nie ma konieczności stałego kontrolowania stopnia zaszronienia i odłączania urządzenia od zasilania w celu jego wyczyszczenia. Takie rozwiązanie znacznie przyczynia się do energooszczędności i efektywności pracy.
| Numer katalogowy | 700830 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 705 mm |
| Głębokość | 925 mm |
| Wysokość | 2085 mm |
| Rozmiar blachy | 600x400 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 200 W |
| Klasa klimatyczna | 4 (10 °,C do 30 °,C) |
| Klasa energetyczna | C |
| Układ chłodzenia | statyczny |
| Odszranianie | automatyczne |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Ilość drzwi | 1 szt. |
| Waga | 138.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.