Szafa mroźnicza 2-drzwiowa przeszklona 8xGN 2/1 1300 l | RM Gastro 00024050
dodaj do przechowalni
Opis
Przeszklona dwudrzwiowa szafa mroźnicza RM Gastro
Szafa marki RM Gastro to wysokiej jakości urządzenie umożliwiające przechowywanie artykułów spożywczych w warunkach mroźniczych.
Wykonanie
Konstrukcja urządzenia została zaprojektowana w celu ułatwienia pracy w profesjonalnych kuchniach. Szafa wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI 304 cechującej się odpornością na uderzenia i zarysowania oraz łatwością w czyszczeniu. Wewnątrz znajduje się 8 półek „rusztów”, szafa przystosowana jest do GN 2/1. Urządzenie posiada dwoje szklanych drzwi z zamkiem na klucz oraz regulowane nóżki. Opcjonalnie do szafy można dokupić kółka.
Mrożenie
Szafa mroźnicza posiada izolację o grubości 70 mm i dobrze utrzymuje temperaturę. Mrozi w zakresie temperatur -18°C / -22° C przy maksymalnej temperaturze otoczenia 43°C. Mrożenie jest wentylowane. Stół sterowany jest elektronicznie, co zapewnia precyzyjną i prostą obsługę. Elektronicznie kontrolowana jest także wilgotność.
| Numer katalogowy | 00024050 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | MS - 140 SV |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1420 mm |
| Głębokość | 800 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Pojemność | 1300 l |
| Rozmiar blachy | GN 2/1 |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 900 W |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Ilość drzwi | 2 szt. |
| Liczba półek | 8 szt. |
| Temperatura minimalna | -22 °C |
| Temperatura maksymalna | -18 °C |
| Oświetlenie | Tak |
| Waga | 270.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.