Szafa mroźnicza 2-drzwiowa 1300 l | MF-1300 | Redfox 00028526
dodaj do przechowalni
Opis
MF-1300 to 2-drzwiowa szafa mroźnicza o pojemności 1300 l przeznaczona do wszystkich typów lokali gastronomicznych.
Wykonanie
Zarówno obudowa, jak i wnętrze szafy wykonane są z blachy nierdzewnej. Urządzenie jest solidne, odporne na korozję i łatwe do utrzymania w czystości. Komora posiada 6 półek rusztowych GN 2/1 – metalowcych plastyfikowanych. Szafa ma dwoje pełnych samozamykających drzwi ze zintegrowanym uchwytem, zamkiem na klucz i łatwo wymienialną uszczelką. Szafa stoi na 4 regulowanych nóżkach, które ułatwiają czyszczenie powierzchni pod urządzeniem.
Mrożenie
Szafa mroźnicza działa w zakresie od -17°C do -22°C. Sterowanie odbywa się poprzez elektroniczny sterownik. Dużą zaletą szafy jest funkcja automatycznego rozmrażania i wydajny agregat chłodniczy, który jest cichy i energooszczędny. Chłodzenie jest nawiewowe (wymuszone wentylatorem). Wentylator wyłącza się po otwarciu drzwi. Urządzenie cechuje wysoka wydajność przy temperaturze otoczenia do 32°C.
| Numer katalogowy | 00028526 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | MF-1300 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1480 mm |
| Głębokość | 830 mm |
| Wysokość | 2010 mm |
| Pojemność | 1300 l |
| Rozmiar blachy | GN 2/1 |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 650 W |
| Klasa klimatyczna | 5 (10 °C do 40 °C) |
| Odszranianie | automatyczne |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Ilość drzwi | 2 szt. |
| Liczba półek | 6 szt. |
| Waga | 202.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.