Szafa mroźnicza 1-drzwiowa cukiernicza, 413L, 230V/557W, 710x800x(H)2100mm Wariant podstawowy | Hendi 237816
dodaj do przechowalni
237816
Opis
| Numer katalogowy | 237816 |
|---|---|
| Producent | Arktic |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 710 mm |
| Głębokość | 800 mm |
| Wysokość | 2100 mm |
| Rozmiar blachy | 600x400 mm |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 557 W |
| Układ chłodzenia | statyczny |
| Czynnik chłodniczy | R455a |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Ilość drzwi | 1 szt. |
| Temperatura minimalna | -18 °C |
| Temperatura maksymalna | -22 °C |
| Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi | Tak |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.