Szafa mroźnicza 1-drzwiowa 450 l ze stali nierdzewnej | MS - 50 | RM Gastro 00024047
dodaj do przechowalni
Opis
Profesjonalna gastronomia charakteryzuje się wysokimi normami przechowywania artykułów spożywczych. Konieczność zachowania wysokich norm kontrolowanych przez Państwowy Inspektorat Sanitarny sprawia, że każdy lokal gastronomiczny musi być wyposażony w odpowiednie urządzenia chłodnicze.
Szafa mroźnicza marki RM o pojemności 450 l została wyposażona w 3 ruszty 530 x 550 mm, co umożliwia przechowywanie znacznych ilości artykułów spożywczych w odpowiednich warunkach mroźniczych.
Szafa mroźnicza została wykonana ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz jest łatwa w zachowaniu czystości. Dodatkowo stal nierdzewna użyta do produkcji urządzenia spełnia wszystkie normy sanepidu, dzięki czemu może być użytkowana w profesjonalnej gastronomii.
Za odpowiedni poziom chłodzenia odpowiada monoblokowa jednostka chłodząca, która umożliwia utrzymywanie temperatury od -18°C do -24°C. Dodatkowo izolacja o grubości 70 mm sprawia, że szafa nie wytraca temperatury. Izolacja zastosowana w szafie chłodniczej RM gwarantuje również możliwość pracy urządzenia w maksymalnej temperaturze otoczenia do 43°C.
Dla zachowania wyjątkowego komfortu użytkowania szafa została wyposażona w elektroniczne sterowanie oraz wewnętrzne oświetlenie, które znacznie ułatwia wyjmowanie produktów z szafy.
Projektanci RM zadbali również o energooszczędność urządzenia - samozamykające się drzwi ( z zamkiem prawe lub lewe) gwarantują, że temperatura wewnątrz szafy nie wzrośnie przez zbyt długie otwieranie szafy.
Cechy urządzenia:
- wymienna uszczelka drzwi,
- regulowane nóżki,
- zaokrąglone narożniki wewnętrzne,
- istnieje możliwość zakupu kółek.
| Numer katalogowy | 00024047 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | MS - 50 |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 710 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Pojemność | 450 l |
| Rozmiar blachy | GN 2/1 |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 500 W |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Ilość drzwi | 1 szt. |
| Liczba półek | 3 szt. |
| Temperatura minimalna | -24 °C |
| Temperatura maksymalna | -18 °C |
| Oświetlenie | Tak |
| Waga | 152.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.