Szafa do sezonowania mięsa 352 l | Hendi 204962
dodaj do przechowalni
204962
Opis
| Numer katalogowy | 204962 |
|---|---|
| Producent | Hendi |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 595 mm |
| Głębokość | 710 mm |
| Wysokość | 1720 mm |
| Pojemność | 352 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 170 W |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Ilość drzwi | 1 szt. |
| Temperatura minimalna | 1 °C |
| Temperatura maksymalna | 25 °C |
| Oświetlenie | Tak |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.