Szafa chłodniczo-mroźnicza 2-drzwiowa 430 l czarna | Bartscher 700898 B
dodaj do przechowalni
Opis
Bartscher Szafa chłodniczo-mroźnicza 2-drzwiowa o pojemności 430 l to idealne rozwiązanie dla restauracji, barów, kawiarni, a także sklepów. Szklane drzwi urządzenia oraz oświetlenie LED sprawiają, że serwowane dania lub produkty są idealnie wyeksponowane.
Dzięki swojej dwufunkcyjności, szafa pozwala na przechowywanie zarówno produktów chłodzonych, jak i mrożonych. Regulacja temperatury z dokładnością do 1°C.
Zakres temperatur:
- Lodówka – 0°C do 10°C,
- Zamrażarka – -18°C do -23°C.
Szafa chłodniczo-mroźnicza została wyposażona w jeden z najskuteczniejszych sposobów izolacji termicznej – Cyklopentan o grubości 60 mm. Cyklopentan to materiał o niskiej przewodności cieplnej i doskonałych właściwościach izolacyjnych, co pozwala na utrzymanie stałej temperatury wewnątrz szafy i minimalizuje utratę energii.
Urządzenie zostało wyposażone w funkcję automatycznego rozmrażania oraz odparowywanie wody kondensacyjnej.
Istnieje możliwość regulowania wysokości półek. Odstęp pomiędzy parami prowadnic – 15 mm.
Urządzenie z 4 kółkami skrętnymi – 2 z możliwością zablokowania.
| Numer katalogowy | 700898 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 695 mm |
| Głębokość | 765 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Pojemność | 430 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 767 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Odszranianie | automatyczne |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Ilość drzwi | 2 szt. |
| Liczba półek | 6 szt. |
| Temperatura minimalna | -23 °C |
| Temperatura maksymalna | 10 °C |
| Oświetlenie | Tak |
| Waga | 121.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.