Szafa chłodnicza z drzwiami przeszklonymi 300 l | czarna | Bartscher 700812 B
dodaj do przechowalni
Opis
Czarna przeszklona szafa chłodnicza
Wąska szafa chłodnicza o eleganckim wyglądzie. Dzięki przeszklonym drzwiom i oświetleniu LED – napoje i przekąski zyskują na atrakcyjności i wizualnej.
Wykonanie
Szafa wykonana jest ze stali. Jej przednia część jest w całości przeszklona. Drzwi są skrzydłowe, samozamykające, a ich zawias znajduje się po prawej stronie. Drzwi mogą być zamykane na klucz. Szafa posiada 4 kółka i dwie nóżki ułatwiające transport. Oświetlenie LED zastosowane w szafie uatrakcyjnia wizualnie prezentowane produkty i sprawia, że są doskonale widoczne. Szafa ma 4 regulowane półki. Wymuszony obieg powietrza sprawia, że niezależnie od ich ustawienia powietrze rozprowadzane jest równomiernie, a co za tym idzie temperatura wewnątrz urządzenia będzie taka sama w każdym miejscu.
Chłodzenie
Szafa chłodzi w zakresie temperatur od 2°C do 8°C. Regulacja temperatury odbywa się mechanicznie, bezstopniowo. W urządzeniu zastosowano środek chłodniczy R600a, który jest bardzo popularny w chłodnictwie dzięki właściwościom termodynamicznym oraz bardzo niskiemu czynnikowi GWP (potencjał tworzenia efektu cieplarnianego). Witryna ma klasę wydajności energetyczną F. Zużywa 953 kWh energii elektrycznej rocznie..
| Numer katalogowy | 700812 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 480 mm |
| Głębokość | 775 mm |
| Wysokość | 1995 mm |
| Pojemność | 300 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 300 W |
| Klasa klimatyczna | 4 (10 °,C do 30 °,C) |
| Klasa energetyczna | F |
| Układ chłodzenia | statyczny |
| Odszranianie | ręczne |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Ilość drzwi | 1 szt. |
| Liczba półek | 4 szt. |
| Oświetlenie | Tak |
| Kolor | czarny |
| Waga | 78.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.