Szafa chłodnicza 1-drzwiowa z przeszklonymi drzwiami | Bartscher 700834 B
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa chłodnicza Bartscher
Szafa chłodnicza o pojemności 360 l z przeszklonymi drzwiami doskonale sprawdzi się do wyeksponowania produktów w strefach klienta w sklepach, na stacjach paliw czy w barach.
Wykonanie
Szafa wykonana jest ze stali nierdzewnej. Jej przednia część jest w całości przeszklona. Drzwi są skrzydłowe, samozamykające, a ich zawias znajduje się po prawej stronie. Drzwi mogą być zamykane na klucz. Oświetlenie LED zastosowane w szafie uatrakcyjnia wizualnie prezentowane produkty i sprawia, że są doskonale widoczne. Szafa posiada 5 regulowanych półek z listwami cenowymi. Wymuszony obieg powietrza sprawia, że niezależnie od ich ustawienia powietrze rozprowadzane jest równomiernie, a co za tym idzie temperatura wewnątrz urządzenia będzie taka sama w każdym miejscu.
Chłodzenie
Szafa chłodzi w zakresie temperatur od 1°C do 10°C. Regulacja temperatury odbywa się mechanicznie. W urządzeniu zastosowano środek chłodniczy R600a, który jest bardzo popularny w chłodnictwie dzięki właściwościom termodynamicznym oraz bardzo niskiemu czynnikowi GWP (potencjał tworzenia efektu cieplarnianego). Witryna ma klasę wydajności energetyczną D. Zużywa 710 kWh energii elektrycznej rocznie.
Aby ułatwić pracę z urządzeniem, producent zastosował funkcję automatycznego rozmrażania. Dzięki temu nie ma konieczności stałego kontrolowania stopnia zaszronienia i odłączania urządzenia od zasilania w celu jego wyczyszczenia. Takie rozwiązanie znacznie przyczynia się do energooszczędności i efektywności pracy.
| Numer katalogowy | 700834 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna, szkło |
| Szerokość | 620 mm |
| Głębokość | 635 mm |
| Wysokość | 1760 mm |
| Wymiar półki | 530x385 |
| Pojemność | 360 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 225 W |
| Klasa klimatyczna | 4 (10 °,C do 30 °,C) |
| Klasa energetyczna | D |
| Układ chłodzenia | statyczny |
| Odszranianie | automatyczne |
| Czynnik chłodniczy | R600a |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Ilość drzwi | 1 szt. |
| Liczba półek | 5 szt. |
| Temperatura minimalna | 1 °C |
| Temperatura maksymalna | 10 °C |
| Oświetlenie | Tak |
| Waga | 71.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.