Szafa chłodnicza 1-drzwiowa 335 l srebrna | Bartscher 700825 B
dodaj do przechowalni
Opis
Bartscher Szafa chłodnicza 1-drzwiowa o pojemności 335 l to idealne rozwiązanie dla restauracji, stołówek oraz wszelkich zakładów zbiorowego żywienia. Urządzenie zostało wykonane zgodnie z normą gastronomiczną, dzięki czemu dostosowane jest do pojemników GN 1/1 oraz GN 1/2.
Szafa chłodnicza została wyposażona w jeden z najskuteczniejszych sposobów izolacji termicznej – Cyklopentan o grubości 50 mm. Cyklopentan to materiał o niskiej przewodności cieplnej i doskonałych właściwościach izolacyjnych, co pozwala na utrzymanie stałej temperatury wewnątrz szafy i minimalizuje utratę energii.
Urządzenie został wyposażone w prowadnice na pojemniki GN. Odstęp pomiędzy parami prowadnic 55 mm. Istnieje możliwość regulowania wysokości półek.
Urządzenie zostało wyposażone w funkcję automatycznego rozmrażania oraz odparowywanie wody kondensacyjnej.
Urządzenie z 4 kółkami skrętnymi – 2 z możliwością zablokowania
| Numer katalogowy | 700825 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | GN110 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 500 mm |
| Głębokość | 740 mm |
| Wysokość | 2030 mm |
| Pojemność | 335 l |
| Rozmiar blachy | GN 1/2, GN 1/1 |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 0,347 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Ilość drzwi | 1 szt. |
| Liczba półek | 3 szt. |
| Temperatura minimalna | 0 °C |
| Temperatura maksymalna | 10 °C |
| Waga | 79.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.