Suszarka ścienna do rąk 244x264x200 mm | Bartscher 850000 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 850000 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 244 mm |
| Głębokość | 264 mm |
| Wysokość | 200 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2.1 kW |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.