Stołowa patelnia gazowa TB1000PF | Bartscher 1061933 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 1061933 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | TB1000PF |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | emaliowany, stal nierdzewna |
| Szerokość | 705 mm |
| Głębokość | 560 mm |
| Wysokość | 275 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 705 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 540 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 43 mm |
| Zasilanie | Gaz |
| Moc gazowa | 10 kW |
| Rodzaj gazu | Propan-Butan |
| Waga | 13.90 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.