Stół mroźniczy 3-drzwiowy 417 l z agregat bocznym | Stalgast 831037
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 831037 |
|---|---|
| Producent | Stalgast |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 1795 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 850 mm |
| Pojemność | 417 l |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 560 W |
| Temperatura minimalna | -18 °C |
| Temperatura maksymalna | -22 °C |
| Ilość drzwi | 3 szt. |
| Pojemność netto L | 312 l |
| Klasa energetyczna | D |
| Klasa klimatyczna | 4 (10 °,C do 30 °,C) |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Roczne zużycie energii | 3100 kWh/rok |
| Waga | 123.00 kg |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.