Stół mroźniczy 2-drzwiowy bez rantu 265 l | RM Gastro 00029384
dodaj do przechowalni
Opis
Dwudrzwiowy stół mroźniczy RM Gastro
Stół marki RM Gastro to wysokiej jakości urządzenie umożliwiające przechowywanie artykułów spożywczych w warunkach mroźniczych.
Wykonanie
Konstrukcja urządzenia została zaprojektowana w celu ułatwienia pracy w profesjonalnych kuchniach. Stół wykonany jest ze stali nierdzewnej AISI 304 cechującej się odpornością na uderzenia i zarysowania oraz łatwością w czyszczeniu. Wewnątrz znajdują się 2 półki „ruszty”, miejsca wystarczy do przechowania pojemników gastronomicznych GN 1/1. Stół zamykany jest na dwoje drzwi, a z boku znajduje się agregat chłodzący. Blat stołu nie posiada rantu tylnego.
Mrożenie
Stół posiada izolację o grubości 70 mm i dobrze utrzymuje temperaturę. Mrozi w zakresie temperatur -18°C / -24° C przy maksymalnej temperaturze otoczenia 43°C. Mrożenie jest wentylowane. Stół sterowany jest elektronicznie, co zapewnia precyzyjną i prostą obsługę. Elektronicznie kontrolowana jest także wilgotność.
| Numer katalogowy | 00029384 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | SM-2D |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1380 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 850 mm |
| Pojemność | 265 l |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 320 W |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wskaźnik temperatury | zewnętrzny cyfrowy |
| Ilość drzwi | 2 szt. |
| Liczba półek | 2 szt. |
| Zakres temperatur | - 18°C / -24°C |
| Waga | 109.00 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.