Stół mroźniczy 2-drzwiowy 282 l z agregatem bocznym | Stalgast 831027
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 831027 |
|---|---|
| Producent | Stalgast |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 1360 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 850 mm |
| Pojemność | 282 l |
| Pojemność netto L | 187 l |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 215 W |
| Roczne zużycie energii | 2420 kWh/rok |
| Klasa klimatyczna | 4 (10 °,C do 30 °,C) |
| Klasa energetyczna | D |
| Ilość drzwi | 2 szt. |
| Temperatura minimalna | -18 °C |
| Temperatura maksymalna | -22 °C |
| Karta gwarancyjna | Tak |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.