Stół chłodniczy 2-drzwiowy 260 l z agregatem dolnym | Bartscher 110256 B
dodaj do przechowalni
Opis
Dwudrzwiowy stół chłodniczy Bartscher Mini 900T2 to wysokiej jakości sprzęt stworzony z myślą o profesjonalnym zapleczu kuchennym. Wyposażony w 2 szafki o wymiarach odpowiadających standardowi GN 1/1, doskonale sprawdzi się zarówno do przechowywania produktów spożywczych w warunkach chłodniczych, jak i jako praktyczny blat roboczy.
Materiał wykonania
Stół chłodniczy jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która spełnia wysokie wymagania dotyczące trwałości, higieny i bezpieczeństwa sprzętu gastronomicznego. To wytrzymały materiał odporny na korozję, zatwierdzony do kontaktu z żywnością. Dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej stół chłodniczy jest łatwy do utrzymania w czystości.
Ze stali szlachetnej wykonane są także 2 dołączone do zestawu ruszty oraz wyjmowany filtr, który bez przeszkód można myć w zmywarkach gastronomicznych.
Chłodzenie
Stół chłodniczy jest wyposażony w dynamiczny układ chłodzenia, gdzie komora chłodzona jest powietrzem obiegowym. Pozwala to na równomierne utrzymanie niskiej temperatury na każdej wysokości, a także szybkie schładzanie produktów.
Urządzenie umożliwia łatwą regulację temperatury w zakresie od 0 °C do 10 °C.
Ergonomia
Stół jest wyposażony w parę drzwi z funkcją samodzielnego domykania, co zapobiega utracie zimnego powietrza i zwiększa oszczędność energii.
Dobrze dostępna jednostka techniczna ułatwia serwis urządzenia.
| Numer katalogowy | 110256 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | 900T2 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 900 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 880 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 428 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 497 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 590 mm |
| Pojemność | 260 l |
| Rozmiar blachy | GN 1/1 |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 204 W |
| Klasa klimatyczna | 4 (10 °,C do 30 °,C) |
| Klasa energetyczna | C |
| Układ chłodzenia | dynamiczny |
| Ilość drzwi | 2 szt. |
| Liczba półek | 2 szt. |
| Ilość komór | 2 szt. |
| Temperatura minimalna | 0 °C |
| Temperatura maksymalna | 10 °C |
| Waga | 67.50 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.