Stół chłodniczy 1-drzwiowy z 2 szufladami 260 l z agregatem dolnym | Bartscher 110257 B
dodaj do przechowalni
Opis
Stół chłodniczy Bartscher Mini 900T1S2 to wysokiej jakości sprzęt stworzony z myślą o profesjonalnym zapleczu kuchennym. Jest wyposażony w 1 szafkę o wymiarach odpowiadających standardowi GN 1/1 (z lewej strony) oraz 2 szuflady. Doskonale sprawdzi się zarówno do przechowywania produktów spożywczych w warunkach chłodniczych, jak i jako praktyczny blat roboczy.
Materiał wykonania
Stół chłodniczy jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która spełnia wysokie wymagania dotyczące trwałości, higieny i bezpieczeństwa sprzętu gastronomicznego. To wytrzymały materiał odporny na korozję, zatwierdzony do kontaktu z żywnością. Dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej stół chłodniczy jest łatwy do utrzymania w czystości.
Ze stali szlachetnej wykonany jest także dołączony do zestawu ruszt oraz wyjmowany filtr, który bez przeszkód można myć w zmywarkach gastronomicznych.
Chłodzenie
Stół chłodniczy jest wyposażony w dynamiczny układ chłodzenia, gdzie komora chłodzona jest powietrzem obiegowym. Pozwala to na równomierne utrzymanie niskiej temperatury na każdej wysokości, a także szybkie schładzanie produktów.
Urządzenie umożliwia łatwą regulację temperatury w zakresie od 0 °C do 10 °C.
Ergonomia
Stół jest wyposażony w drzwi z funkcją samodzielnego domykania, co zapobiega utracie zimnego powietrza i zwiększa oszczędność energii.
Dobrze dostępna jednostka techniczna ułatwia serwis urządzenia.
| Numer katalogowy | 110257 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 900 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 880 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 428 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 497 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 590 mm |
| Pojemność | 260 l |
| Rozmiar blachy | GN 1/1 |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 204 W |
| Ilość drzwi | 1 szt. |
| Ilość szuflad | 2 szt. |
| Temperatura minimalna | 0 °C |
| Temperatura maksymalna | 10 °C |
| Waga | 76.50 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.