Stojak na deski do krojenia 60 | Bartscher A120516 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A120516 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | 60 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 265 mm |
| Głębokość | 280 mm |
| Wysokość | 305 mm |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Waga | 1.17 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.