Stacja do zaparzania kawy Z50 | Bartscher 190223 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 190223 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | Z50 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 270 mm |
| Głębokość | 335 mm |
| Wysokość | 105 mm |
| Waga | 1.03 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.