Słupek do dezynfekcji D1 1170 | Bartscher 825024 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 825024 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 300 mm |
| Głębokość | 400 mm |
| Długość | 1170 mm |
| Kolor | Stalowy |
| Waga | 7.35 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.