Salamander z windą 600-2Z | Bartscher 151512 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 151512 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 600 mm |
| Głębokość | 540 mm |
| Wysokość | 530 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 4 kW |
| Temperatura maksymalna | 400 °C |
| Waga | 47.70 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.