Salamander + grill elektryczny 6,64 kW 400 V | Bartscher 100533 B
dodaj do przechowalni
Opis
Salamander grill 6640 marki Bartscher to sprzęt, który łączy w sobie dwie funkcje – 2-strefowej płyty grillowej i opiekacza. Dzięki temu, że zajmuje niewiele miejsca, świetnie sprawdzi się w lokalach o małej powierzchni roboczych, m.in. barach fast-food i foodtruckach.
Płyta grillowa
Na górze urządzenia znajduje się gładka płyta grillowa ze stali nierdzewnej, idealna do grillowania burgerów, mięsa i warzyw. Posiada 2 strefy grzewcze, których pracę można osobno regulować w zakresie od 50 °C do 300 °C. Dzięki temu płyta może służyć do jednoczesnego przyrządzania grillowanego mięsa i delikatniejszych składników, np. warzyw.
Salamander
Wyposażony w grzałkę promiennikową salamander może służyć do opiekania lub podtrzymywania ciepła potraw. Jest wyposażony w regulowany ruszt z trzema prowadnicami. Oprócz tego temperaturę można płynnie regulować za pomocą pokrętła.
Ergonomia
Salamander z grillem jest wykonany ze stali nierdzewnej, co pozwala utrzymywać sprzęt w czystości. Materiał ten jest odporny na temperaturę, uszkodzenia mechaniczne oraz korozję, dzięki czemu świetnie sprawdzi się nawet przy intensywnym użytkowaniu.
Zarówno płyta grillowa, jak i salamander są wyposażone w zbiornik na tłuszcz, które ułatwiają czyszczenie urządzenia.
Timer cyfrowy zapewnia kontrolę procesu obróbki, również w godzinach wzmożonego ruchu – od 30 sekund do 100 minut.
Dodatkowe informacje
- Urządzenie zasilane trójfazowo (tzw. siła) – wymaga podłączenia przez osobę z uprawnieniami elektryka.
| Numer katalogowy | 100533 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 760 mm |
| Głębokość | 590 mm |
| Wysokość | 465 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 6.64 kW |
| Waga | 51.40 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.