Salamander cyfrowy SD 42 | RM Gastro 00023997
dodaj do przechowalni
Opis
Salamander jest urządzeniem otwartym, które posiada grzałki generujące ciepło przepływające przez komorę z góry do dołu. Specjalna konstrukcja grzałek umożliwia ich obniżanie, w celu zmniejszenia dystansu między umieszczonym produktem a źródłem ciepła. Regulacja wysokości grzałek pozwala skutecznie rozmrażać, podgrzewać, zapiekać, jak również grillować produkty. Wszystko to można zrobić za pomocą jednego urządzenia.
Salamander SD 42 jest niezwykle trwałym i jednocześnie łatwym w obsłudze i czyszczeniu urządzeniem. Dzięki dobremu dopasowaniu technicznemu sprawność cieplna została podniesiona bez zwiększenia zapotrzebowania energetycznego.
Materiał wykonania:
- Konstrukcja ze stali nierdzewnej
Cechy:
- Oszczędność energii rzędu 79%
- Płynna regulacja górnej części z grzałkami
- 4 elementy grzewcze, 2 warianty grzania
- Maksymalna temperatura pracy 230 °C
- Szybki przyrost temperatury – 200 °C w ciągu 8 sekund
- Elementy grzewcze zabezpieczone szkłem dyfuzyjnym
- Automatyczna regulacja temperatury
- Łatwe zamontowanie na ścianie – nierdzewny uchwyt w cenie
- Panel sterujący z wyświetlaczem
- Wielkość powierzchni roboczej: GN 2/3, GN1/1 lub 4/3
- Wymiary płyty: 725x360 mm
- Automatyczne wyłączenie urządzenia po skończonym cyklu, sygnał akustyczny
| Numer katalogowy | 00023997 |
|---|---|
| Producent | RM Gastro |
| Model | SD 42 |
| Gwarancja | 2 lata (pod warunkiem instalacji przez autoryzowany serwis oraz rejestracji urządzenia) |
| Szerokość | 735 mm |
| Głębokość | 580 mm |
| Wysokość | 520 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 400 V |
| Moc elektryczna | 5.3 kW |
| Temperatura maksymalna | 230°C °C |
| Powierzchnia robocza | GN2/3, GN1/1 lub 4/3 cm2 |
| Waga | 80.50 kg |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.