Salamander 430 mm 400-1Z-P | Bartscher 100534 B
dodaj do przechowalni
Opis
Salamander 400-1Z-P marki Bartscher z grzałką promiennikową to wygodne rozwiązanie pozwalające na zapiekanie i utrzymywanie ciepła potraw w restauracjach, barach, cateringu i innych lokalach gastronomicznych.
Ergonomia
Otwarte boki salamandra zapewniają dostęp z trzech stron, co pozwala płynnie i szybko przekazywać dania z kuchni do strefy wydawczej bez utraty temperatury. Wysokość rusztu grillowego jest regulowana w 7 stopniach. Specjalny pojemnik na tłuszcz sprawia, że czyszczenie urządzenia jest łatwe i wygodne.
Materiał wykonania
Salamander został wykonany ze stali nierdzewnej. Dzięki gładkiej, nieporowatej powierzchni, urządzenie jest łatwe do utrzymania w czystości i w pełni bezpieczne w kontakcie z żywnością.
| Numer katalogowy | 100534 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 620 mm |
| Głębokość | 500 mm |
| Wysokość | 362 mm |
| Wewnętrzna szerokość | 430 mm |
| Wewnętrzna głębokość | 300 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2.8 kW |
| Waga | 14.20 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.