Salamander 2000 W | Bartscher A1515002 B
dodaj do przechowalni
Opis
Salamander marki Bartscher
Salamander z 1 strefą grzewczą i regulowanym rusztem grillowym. Może służyć między innymi do rozmrażania, zapiekania, opiekania i grillowania, dzięki czemu z powodzeniem może zastąpić inne urządzenia. Przeznaczony jest do małych punktów gastronomicznych.
Wykonanie i dane techniczne
Salamander wykonany jest ze stali nierdzewnej. Może być używany jako urządzenie nablatowe lub można montować go na ścianach. Posiada 1 grzałkę którą można aktywować za pomocą timera na maks. 15 minut. Czas ustawia się ręcznie za pomocą pokrętła. Urządzenie posiada regulowany na wysokość ruszt grillowy. Do zestawu dołączony jest pojemnik na tłuszcz.
| Numer katalogowy | A1515002 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | 401-1Z-W |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 610 mm |
| Głębokość | 305 mm |
| Wysokość | 280 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2000 W |
| Ilość palników / płyt grzewczych | 1 |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Waga | 14.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.