Rożen do kurczaków P8N | Bartscher 215036 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 215036 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 880 mm |
| Głębokość | 430 mm |
| Wysokość | 530 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3.5 kW |
| Waga | 41.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.