Rożen do kurczaków P6 | Bartscher 215035 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 215035 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 700 mm |
| Głębokość | 360 mm |
| Wysokość | 530 mm |
| Waga | 31.00 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.