Robot kuchenny FP1000 | Bartscher 150148 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 150148 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | FP1000 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Szerokość | 230 mm |
| Głębokość | 250 mm |
| Wysokość | 435 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Temperatura maksymalna | 1000 °C |
| Pojemność | 1.6 l |
| Waga | 6.35 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.