Rękawice kuchenne 420 | Bartscher A500512 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | A500512 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | bawełna |
| Szerokość | 235 mm |
| Głębokość | 420 mm |
| Wysokość | 35 mm |
| Temperatura maksymalna | 250 °C |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.