Rampa podjazdowa | Bartscher 700597 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 700597 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 845 mm |
| Głębokość | 125 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Nośność | 130 kg |
| Waga | 1.55 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.