Radełko do pizzy ⌀100 mm | Hendi 617014
dodaj do przechowalni
617014
Opis
Radełko do pizzy marki Hendi to akcesorium zaprojektowane zgodnie z zasadami HACCP – kolorowe klipsy pozwalają oznaczyć radełko i uniknąć przenoszenia alergenów pomiędzy przygotowywanymi daniami. W zestawie kolorowe klipsy w kolorach: żółtym, zielonym, czerwonym, niebieskim i fioletowym. Klipsa nie można usunąć po montażu. Ostrze radełka Hendi zostało wykonane ze stali nierdzewnej.
| Numer katalogowy | 617014 |
|---|---|
| Producent | Hendi |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | polipropylen, stal nierdzewna |
| Szerokość | 20 mm |
| Długość | 230 mm |
| Wysokość | 110 mm |
| Grubość | 1,4 mm |

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.