Promiennik podczerwieni Tornado Wariant podstawowy | Hendi 272435
dodaj do przechowalni
272435
Opis
| Numer katalogowy | 272435 |
|---|---|
| Producent | Hendi |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Szerokość | 130 mm |
| Głębokość | 90 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2000 W |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.