Promiennik podczerwieni Bola tarasowy Wariant podstawowy | Hendi 272428
dodaj do przechowalni
272428
Opis
| Numer katalogowy | 272428 |
|---|---|
| Producent | Hendi |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Szerokość | 879 mm |
| Głębokość | 85 mm |
| Wysokość | 195 mm |
| Zasilanie | Prąd |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2.5 kW |
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.