Prezenter wina 2Z 180FL | Bartscher 700137 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 700137 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Model | 2Z 180FL |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | drewno |
| Szerokość | 505 mm |
| Głębokość | 534 mm |
| Wysokość | 33 mm |
| Waga | 1.11 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.