Porcjoner do ciasta 800ml | Bartscher 101929 B
dodaj do przechowalni
Opis
| Numer katalogowy | 101929 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał wykonania | stal nierdzewna |
| Szerokość | 140 mm |
| Głębokość | 260 mm |
| Wysokość | 241 mm |
| Pojemność | 0.8 l |
| Waga | 0.48 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.