Pokrywa do grilla rolkowego 104922 | Bartscher 104923 B
dodaj do przechowalni
Opis
Pokrywa do grilla rolkowego do parówek (104922) marki Bartscher jest wykonana z tworzywa sztucznego.
Posiada klapę z możliwością zablokowania.
Wymiary otworu: 418x162 mm.
| Numer katalogowy | 104923 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 590 mm |
| Głębokość | 315 mm |
| Wysokość | 200 mm |
| Waga | 1.60 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.