Pokrywa GN 1/1 | Basic Line | Bartscher 711311 B
dodaj do przechowalni
Opis
Pokrywa do pojemnika GN 1/1 marki Bartscher z linii Basic Line. Pokrywa jest wykonana ze stali niklowo-chromowej.
| Numer katalogowy | 711311 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 530 mm |
| Głębokość | 325 mm |
| Wysokość | 20 mm |
| Wysokość GN / Rodzaj | Pokrywka |
| Materiał wykonania | stal niklowo-chromowa |
| Rozmiar blachy | GN 1/1 |
| Waga | 0.30 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.