Pojemnik termoizolacyjny do transportu GN 1/1 25 l | Bartscher 300134 B
dodaj do przechowalni
Opis
Pojemnik termoizolacyjny do transportu Bartscher doskonale sprawdzi się w codziennej pracy firm cateringowych, restauracji, stołówek, hoteli i lokali gastronomicznych oferujących dania z dostawą do domu. Pozwala na przechowywanie i transport potraw na gorąco lub na zimno, przez długi czas zachowując ich optymalną temperaturę.
Pojemność
Pojemnik termoizolacyjny ma pojemność 25 litrów. Jego wymiary wewnętrzne odpowiadają normie gastronomicznej GN 1/1, co pozwala na wygodne przechowywanie dań w pojemnikach GN. Maksymalna głębokość pojemników wynosi 150 mm.
Materiał wykonania
Pojemnik oraz pokrywa zostały wykonane z lekkiego i wytrzymałego tworzywa sztucznego – polietylenu. Dodatkowo pojemnik został wyposażony w solidne metalowe klamry, które zabezpieczają pokrywę.
Właściwości termiczne
Pojemnik termoizolacyjny skutecznie podtrzymuje temperaturę przechowywanych potraw, spowalniając proces ich ogrzania lub stygnięcia. Nadaje się do użytkowania z daniami o szerokim zakresie temperatur, od -40 °C do +90 °C. W przypadku dań gorących spadek temperatury wynosi jedynie ok. 5 °C na godzinę.
Dodatkowe informacje
- Pojemnik nadaje się do piętrowania.
| Numer katalogowy | 300134 |
|---|---|
| Producent | Bartscher |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 630 mm |
| Głębokość | 430 mm |
| Wysokość | 260 mm |
| Pojemność | 25 l |
| Temperatura minimalna | -40 °C |
| Temperatura maksymalna | 90 °C |
| Rozmiar blachy | GN 1/1 |
| Waga | 9.60 kg |
Cena transportu produktu do wcześniejszego ustalenia ze sprzedawcą.
* gwarancja zgodnie z warunkami producenta

Wyświetlane są tylko zatwierdzone przez nas opinie. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.